Product was successfully added to your shopping cart.

תקנון אתר האינטרנט "אפרודיטה"

תקנון אתר האינטרנט "אפרודיטה"

בתקנון זה תהינה למונחים הבאים המשמעות כדלקמן.

 1. "אפרודיטה" - ש.א.ג ניהול קניונים בע"מ, או כל מי הפועל מטעמה או עבורה.
 2. "האתר"- אתר האינטרנט שתקנון זה מופיע בו.
 3. "המשתמש", "הרוכש" או "הלקוח" - כל העושה שימוש באתר ו/או רוכש באמצעותו מוצרים ו/או שירותים.

לפניות לשרות הלקוחות של רשת אפרודיטה חייגו: 1700-70-36-36

אפרודיטה מאמינה בחדשנות וקידמה ומאפשרת קנייה בטוחה ונוחה במיוחד גם באמצעות האינטרנט.

לשירותכם מוקד שירות והזמנות הפועל בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00 שישמח לענות על כל שאלה בטלפון 03-7589835 וכן צ'ט באמצעות באתר. ניתן לפנות גם באמצעות דוא"ל [email protected]

תנאים לשימוש באתר

עצם השימוש באתר מהוה הצהרה והתחייבות מצד המשתמש באתר כדלקמן:

 1. כי הינו מתחייב שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית.
 2. כי הוא כשיר משפטית להשתמש ולבצע רכישות באתר; למען הסר ספק תבהיר אפרודיטה כי במידה והמשתמש באתר זקוק לאישור מצד גורם כלשהו לשם שימוש באתר (בין אם אופטרופסו ובין אם כל גורם אחר) הרי שבשימושו באתר מצהיר המשתמש בפני אפרודיטה כי קיבל אישור ממי אשר מוסמך להעניקו.
 3. כי הוא בעל כרטיס אשראי התקף לשימוש במדינת ישראל.
 4. כי הינו בעל תיבת דואר אלקטרוני בבעלותו (אותה מסר באתר) ובעל כתובת לקבלת דואר בישראל .
 5. כי הוא מסכים לכך שאפרודיטה תפקח על שימושו באתר דרך "עוגיות" ו/או באופן דומה אחר, וכי אפרודיטה תהא רשאית לעשות במידע כזה שימוש לצורך בקרה ופיקוח על השירותים הניתנים באתר, לצורך עסקיה של אפרודיטה, או לכל מטרה חוקית אחרת.
 6. כי בשימושו באתר הינו מסכים לכך כי אפרודיטה תשתמש בפרטיו לצורך משלוח עדכונים, וכן משלוח חומר פרסומי ושיווקי באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ו/או באמצעות מספר טלפון שמסר.
 7. עם מילוי פרטיו האישיים של המשתמש באתר, וככל שהמשתמש בחר שלא להסיר את סימון ה-V  מתיבת האישור לקבלת דברי פרסום מאת החברה, המשתמש נותן בזאת את הסכמתו לכך שפרטיו האמורים יישמרו ויכללו במסגרת מאגר מידע ממוחשב שינוהל על ידי החברה ו/או על ידי צד ג' עמו תתקשר החברה לשם ניהול האתר ו/או מאגר המידע. כמו כן, מסכים המשתמש כי החברה ו/או צד ג' המנהל את האתר ו/או מאגר המידע יישלחו למשתמש חומר שיווקי ו/או פרסומי ו/או כל מידע אחר לכל אחד מאמצעי התקשורת שנמסרו על ידי המשתמש.
 8.  מובהר, כי המשתמש יכול בכל שלב להודיע לחברה, כי אין ברצונו לקבל דברי דואר פרסומי מאת החברה, בין אם באמצעות משלוח הודעה בכתב, מענה להודעה שהתקבלה במסגרתה מבקש את הסרתו מרשימת התפוצה או בכל דרך סבירה אחרת.
 9. ברכישת מוצר באמצעות האתר, במוצרים שיודגשו באופן ספציפי ע"י הרשת, יצבור הלקוח נקודות  (זיכוי), "החזר" בשווי שיעור המע"מ מסכום התשלום הסופי (לאחר ניכוי נקודות שמומשו, לא כולל דמי משלוח). יחד עם זאת אפרודיטה תהא רשאית מעת לעת שלא להחיל סעיף זה על רכישת מוצרים באתר, לרבות בתקופות בהן ישנם מבצעים מיוחדים על רכישת מוצרים, והכל לפי שיקול דעתי הבלעדי.

 10. צבירת ההחזר ומימושו תתאפשר באמצעות רכישה באתר בלבד ובאופן אוטומטי. לא ניתן לפדות החזר בכסף או ברכישת מוצרים בחנויות.
 11. לצורך צבירת ומימוש "ההחזר" ("כסף חזרה") כאמור יהיה על הרוכש להירשם באתר כ"לקוח" בהתאם להנחיות האתר.
 12. כסף חזרה ימומש על כל מוצרי האתר במחיר מלא או במבצע של עד 25% הנחה כמפורט להל"ן: (1) לצורך רכישת מוצר הנמכר במחיר מחירון ועד להנחה בשיעור של 25% ו/או שווה ערך, תהא נקודת "החזר" יחידה שווה סך של 1 ₪. (2) לא ניתן יהיה לממש נקודות החזר לגבי מוצר שההנחה לגביו גדולה מ 25%.
 13. "ההחזר" שנצבר יהיה בתוקף לתקופה עליה תחליט החברה (להלן "אפרודיטה") אשר לא תפחת משנה אחת.
 14. יצוין, כי בכל מקרה של החזרת מוצר שנרכש כולו ו/או חלקו באתר, יזוכה הלקוח במחיר ששילם ובאמצעי התשלום בו שילם. במידה ושילם הלקוח באשראי - יזוכה חשבון האשראי , במידה ושילם הלקוחה בנקודות  - יזוכה חשבון הלקוח בנקודות. במקרה של ביטול עסקה שזיכתה את חשבון הלקוח בנקודות בעת הרכישה, יימחקו הנקודות שנזקפו ללקוח בגין רכישה זאת. 
 15. ברכישה מעל 199 ₪ יהא הלקוח זכאי לשליח עד הבית חינם.
 16. יתכן והרשת תייעד מבצעים לרכישות באמצעות האתר בלבד אך כל עוד לא הודיעה על כך במפורש – אין היא מתחייבת או מצהירה כי המחירים באתר נמוכים מהמחירים בחנויות.
 17. ברכישות מעל 249 ₪  (בקניה אחת) ישלחו הפריטים שנרכשו באמצעות שליח, ע"ח הרשת, אל הרוכש, ללא חיוב, וכך גם זכות החזרה אחת של פריט/ים מתוך אותה רכישה. 
 18. לרוכש יתאפשר לבצע את הרכישה באתר באחת מהדרכים להלן: (א) תשלום באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי באתר; (ב) תשלום באמצעות אתר PayPal; (ג) רכישה טלפונית - ככל שהרוכש יבחר באופציה זו, אזי לאחר בחירת הפריטים ולחיצה על כפתור "אישור רכישה", נציג האתר יצור קשר טלפוני עם הרוכש לצורך השלמת הליך הרכישה.
 19. אנו עושים את מיטב המאמצים שהמוצר יגיע אלייך בהקדם האפשרי. באם המוצר לא קיים במלאי ולא ניתן יהיה להשיגו תימסר לרוכש הודעה אודות האמור תוך 7 ימי עסקים והוא יזוכה בגין ביצוע העסקה. אין אנו מתחייבים כי כל מוצר המופיע באתר יהיה זמין במלאי לרכישה בכל עת.

קניה בטוחה באתר

 1. התשלום באתר אפרודיטה מבוצע באמצעות מערכת סליקה אוטומטית ובתקן PCI בכפוף להוראות חברות האשראי. בנוסף, אתר אפרודיטה מאובטח בשרתים בטכנולוגיית הצפנה SSL.
 2. אתר אפרודיטה מבטיח לשמור על פרטיות לקוחות האתר והפרטים שתזינו יהיו לשימוש רשת אפרודיטה בלבד.
 3. למרות נקיטת האמצעים לאבטחת המידע, כאמור לעיל, אפרודיטה לא תהיה אחראית לכל נזק שהוא אשר יגרם למשתמש או לצד ג' כתוצאה מאובדן מידע ו/או שימוש בלתי מורשה במידע עקב מקרה אשר אינו בשליטתה של אפרודיטה ו/או הנובע כתוצאה מכוח עליון, ו/או משיבושי תוכנה או חומרה או תקשורת.

תקנון החלפות והחזרות לרכישה באתר

 1. לביצוע החלפה או החזרה ניתן לפנות לכל סניפי הרשת למעט הסניפים: בילו, וייצמן-איכילוב תל אביב וחולון. 
 2. אנא הקפידו על החזרת המוצר סגור באריזתו המקורית עם התווית שעליו. במידה והחזרת את אחד המוצרים או את כל החבילה שרכשת וסכום הקנייה יירד מסכום של 360 ש"ח עלות המשלוח שנעשה תנוכה מסך הזיכוי.
 3. אנא הודיעי על רצונך להחלפה או החזרה של מוצר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
 4. לא אהבת את המוצר שקיבלת ואת רוצה להחזירו ולקבל את כספך בחזרה? אין בעיה. כספך יוחזר במלואו בקיזוז דמי משלוח בתוך 30 יום מיום החזרת המוצר. אנא פני ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאסוף את המוצר, אם המוצר הוזמן באמצעות שליח ההחזרה תתבצע ללא חיוב על עלות המשלוח (וזאת בתנאי שסכום הרכישה הסופי לא יירד מ- 360 ש"ח). אופן החזר התשלום- זיכוי באותו אופן תשלום שהלקוח שילם. יש לוודא שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית עם תוויתו צמודה אליו ולאחר שלא נעשה בו שימוש.
 5. לא ניתן לקבל החזר כספי בעת שימוש בכרטיסים נטענים, תווי קנייה ושוברי מתנה למיניהם. ניתן לבצע החלפה או לקבל זיכוי למימוש באתר/סניפים.
 6. בכרטיס נטען חבר יש לפנות בכל נושא ביטול למוקד חבר 03-6100100
 7. ניתן לבטל עסקאות שבוצעו באינטרנט בסניפי הרשת למעט בסניפים: וייצמן, חולון ובילו ןכן, סניפים באילת בגין הפרש מע"מ.
 8. מוצר פגום - אם קרה וגילית מוצר עם פגם בייצור אנו מתנצלים. אנא פני מיד עם קבלת המוצר ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאיסוף המוצר ולהחליפו.
 9. לא תתאפשר החלפה ו/או החזרה של מוצר שבוצע בו שימוש, או שאינו כאמור בס' 1 לעיל. אין החלפה או החזרה של הלבשה תחתונה (כולל חלוקים) ,גרבונים ובגדי ים, למעט חזיות.

קניין רוחני

 1. כל חומר, מלל, תמונה, קול וסימן מסחר המוצג באתר הנו קניינה של אפרודיטה או של צדדים שלישיים מהם קיבלה אפרודיטה זכות שימוש מוגדרת.
 2. כל משתמש מתחייב שלא להעתיק לשכפל להפיץ או לעשות כל שימוש בלתי מורשה במידע המפורסם באתר; שימוש בחומר המוצג באתר יעשה, אם בכלל, רק לאחר קבלת אישור מפורש מראש בכתב מאפרודיטה לביצוע השימוש.

כיצד מבצעים הזמנות באתר

פעולת ההזמנה פשוטה ואורכת מספר דקות.

 1. בחרי את הפריט שמצא חן בעיניך. בחרי צבע מתוך האפשרויות הקיימות ובחרי את המידה המבוקשת.
 2. לחצי על הכפתור ל"רכישה".
 3. כעת תוכלי לגשת לסל הקניות, במידה ותרצי מוצרים נוספים לחצי על אחת הקטגוריות המופיעות מעל סל הקניות ומצאי לך פריט נוסף להתחדש איתו.
 4. אם סיימת לבחור ודאי שכל הפריטים שבחרת נכונים ובכמות הרצויה כעת בדקי את סיכום ההזמנה שלך, בחרי "לתשלום בקופה", בחרי באפשרות המשלוח ובאפשרות התשלום. ניתן לשלם באמצעות בכרטיס אשראי, PAYPAL ו- MasterPass.
 5. הזנת פרטים אישיים - כתובת המייל שהזנת תשמש כשם המשתמש שלך בהתחברות הבאה לאתר, וכך גם הסיסמה. לאחר מילוי כל הפרטים לחצי "המשך".
 6. הזנת כתובת למשלוח ומספר טלפון ליצירת קשר עם מקבל החבילה.
 7. הזנת פרטי כרטיס אשראי באופן מאובטח. בסיום לחצי "שליחה".
 8. לאחר אישור העסקה ע"י המערכת תקבלי מייל עם פרטי העסקה ומספר ההזמנה.
 9. כאשר החבילה מוכנה יישלח מייל נוסף "עדכון סטטוס הזמנה" שיודיע שהחבילה עברה לחברת השליחויות ובימים הקרובים השליח ייצור עמך קשר למסירת החבילה.

אחריות

 1. אפרודיטה לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא אשר יגרם למשתמש בשל ביצוע רכישה באתר או בשל אי היכולת לביצוע רכישה באתר ואשר יגרם כתוצאה ממעשה ו/ או מחדל ו/או מרשלנות של המשתמש או צד ג' כלשהו. ידוע למשתמש כי פעילות האתר תלויה גם בצדדים שלישיים המספקים שירותים בקשר לאתר, וכי אפרודיטה לא תישא בכל אחריות לכל נזק או הפסד שייגרמו למשתמש כתוצאה ממעשה או מחדל של צד ג' כאמור, לרבות ומבלי לגרוע במקרים של הפסקות בפעילותו התקינה של האתר, או כשלים אחרים באתר.
 2. המשתמש יישא במלוא האחריות לכל נזק אשר יגרם לו ו/או לאפרודיטה ו/או לצד ג' הנובע מטעות בהקלדת הנתונים לאתר, לרבות, טעויות בהקלדת שמו, כתובתו, מספר כרטיס האשראי שבבעלותו וכדומה.
 3. אפרודיטה תדגיש, ניסיון מצד משתמש להזין פרטים כוזבים בביצוע רכישה הנה עבירה פלילית, אשר עלולה להביא להליכים פליליים ואזרחיים.
 4. אפרודיטה לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג אשר עלול להיגרם כתוצאה מכוח עליון, מעשה מלחמה, איתני הטבע, שביתה או השבתה וכל מעשה או מחדל אשר אינו בשליטתה. אפרודיטה אף לא תישא באחריות לנזק עקיף ו/או תוצאתי כלשהו שייגרם למשתמש מהשימוש באתר או בהקשר לכך.

 

 

צוות אתר אפרודיטה ישמח לעזור, לשמוע ולייעץ. נשמח לראותכם שוב בין לקוחותינו .
תודה שבחרת אתר אפרודיטה.

המסמך מנוסח בלשון נקבה אך פונה גם לגברים.
ש.א.ג ניהול קניונים בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאי שירות אלו מעת לעת ללא כל הודעה מוקדמת.